Турецька казка для дітей з українського Скадовська

Кожного року чарівне, тепле та найкрасивіше місто Анталія, розташоване на східному узбережжі Туреччини, збирає талановитих та обдарованих дітей всього світу на Міжнародний фестиваль обдарованих дітей.

Там колективи різних жанрів демонструють свою майстерність, спілкуються один з одним, обмінюються досвідом, весело проводять час на Середньоземному узбережжі. Понад 150 учасників та різноманітні колективи з Грузії, Казахстану, Румунії, Лівану, Молдови, Греції, Білорусії і України дарували свої таланти.

Народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (керівник Наталія Шептухіна) Скадовського районного будинку культури теж отримав запрошення на 27 Міжнародний фестиваль обдарованих дітей світу «Interneishenel festival Antaliia-2016» і до Туреччини вирушила молодша група ансамблю разом з батьками.

Діти виступали на трьох майданчиках міста, зустрічалися з дітьми Турецької гімназії, мером м. Анталія паном Мустафою Акайдином, Міністром освіти Туреччини паном Хюсейіном Челіком, Президентом міжнародного фестивального руху Мустафою Бей-Туном.

Чудові незабутні екскурсії до мечеті Селіма, водопади «Дюден», скельне містечко Кападокія, гора Олімпіус, що знаходиться в гірному хребті Таурас, один з величезних океанаріумів в світі «Анатолійський», катання на яхті по Середньоземному морі, музей «Лялькове диво» — все це назавжди залишиться в пам'яті дітей та батьків.

Найголовніше, що маленькі танцюристки балету вразили всіх своїм виступом та здобули прихильність не тільки турецького народу, а й його керівництва, яке офіційно запросило народний хореографічний колектив «Провінційний балет» на фестиваль 2017 року!

За матеріалами Скадовської РДА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів