Херсонська бібліотека запрошує

Херсонська бібліотека імені Лесі Українки запрошує Вас поринути у світ культурного різноманіття

Людство досягло такої стадії своєї еволюції, що майже неможливо знайти чіткий етнічний кордон між народами нашої планети. Впливу з боку культур інших національностей зазнали всі без винятку народи.

Ми схожі, але все ж таки різні. Розуміння культурного різноманіття сприяє кращій комунікації між людьми, що займають єдиний соціальний простір.

Однак саме культурне різноманіття та взаємодія культурних різниць пробуджує інтерес до «масової культури». Знаючи та розуміючи широту історії та культури людства ми з Вами вдосконалюємо свій духовний світ.

Бібліотека ім. Лесі Українки запрошує Вас поринути у світ культурного різноманіття! Пройти разом з нами сходинками еволюції від минулого до сьогодення.

Найкращі роботи студентів Херсонського державного університету факультету образотворчого мистецтва та дизайну знайшли своє місце на виставці, розміщеній у фойє нашої бібліотеки.

Тут ви побачите кольорове різнобарв'я чарівних птахів з розписів по тканині (батіку), аутентичні наскальні малюнки, венеціанську красуню в пишному вбранні, східну танцівницю з чаруючим, притаманним тільки казкам «Тисяча і однієї ночі» поглядом... знайома мелодія полине з патріотичного полотна «Пісня».

Ці та інші роботи не залишать вас байдужими, зачарують своєю красою з першого погляду!

Марія ДЗЮБА

P.S. Завітайте до нас в гості за адресою: вул.Потьомкінська (Карла Маркса), 97 та ознайомтесь з найкращими роботами талановитих студентів-художників нашого міста!

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів