Андрій Гордєєв має план на 100 днів

Новий очільник області, сьогодні, 29 квітня, провів прес-конференцію для представників ЗМІ. Він зазначив, що наразі формує команду, яка буде представлена вже в травні.


«Ця команда представить план дій на сто днів, за які ми маємо отримати певний результат. Скажу чесно, ми будемо обновлювати команду настільки, наскільки це буде потрібно для того, щоб ми були ефективними», - зазначив губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв.

Народним депутатом Андрій Анатолійович пропрацював трохи більше року, за цей час, разом із командою нардепів від Херсонщини, було зроблено чимало.

Наразі говорить, що все, що було напрацьовано у Верховній Раді продовжить втілювати будучи вже головою Херсонської ОДА.

«Я йду на цю посаду не тому, що мені було некомфортно працювати в парламенті. Разом із командою народних депутатів ми заклали певні підвалини, які сьогодні я, приступаючи до обов'язків, хочу реалізувати на місці.

Ті об'єкти, які ми встигли зробити в минулому році, в поточному маємо тільки збільшити. Останні півроку я вийшов за межі свого округу, і займався обласними питаннями. Ми їздили з активістами на Джарилгач, сьогодні зробили карту ремонту доріг, вона була закладена ще в грудні місяці та будемо її реалізовувати.

Будемо вводити в експлуатацію багато об'єктів, які були започатковані коли я ще був народним депутатом. Тому, приймаючи рішення, чи йти на посаду голови Херсонської ОДА, а це моя рідна Херсонщина, я не вагався.

Маса енергії, яка необхідна для змін в області – у нас є. Є певна довіра до мене херсонців, тому я хочу, щоб ті люди, які мені довіряли, коли я йшов у народні депутати, тільки збільшили свою довіру і ми робили тільки ті речі, які необхідні всім нам», - сказав губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв.

Записала Тетяна БОЙКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон