У Херсоні пройде тиждень шаленого кіно-драйву

Вже традиційно у травні в Херсоні пройде фестиваль «КіноДжем», що збере кіноаматорів –початківців та вже бувалих режисерів.

Він надасть можливість повчитися, поспілкуватися, та, найголовніше, зняти за цей тиждень своє власне ігрове кіно.

Девізом фестивалю є: «Придумав, зібрав команду, зняв!».

Час проведення «КіноДжем-2016» – з 14 по 23 травня.

Цього року в рамках фестивалю кіноаматорів чекають деякі зміни у форматі проведення конкурсу, додаткові заходи, цікаві гості, але головне – сам принцип створення фестивального кіно просто тут та зараз на фестивалі – залишиться незмінним.

Прийняти участь у фестивалі зможе будь-який кіноаматор або команда/колектив, не зважаючи на те, чи має він відповідний досвід, чи ні. Можливість повчитися та сказати своє слово у кіно надається всім бажаючим.

Треба зазначити, що організатори знову зробили все, щоб всі заходи були безкоштовними як для учасників, так і для глядачів.

Крім того, організатори фестивалю вводять новий захід і ті зацікавлені особи, які з якихось причин не можуть зняти власне кіно, але бажали б спробувати знятися в якості акторів, будуть мати змогу прийняти участь у мастер-класі з акторської майстерності та бути запрошеними на кінопроби.

Кінопроби будуть організовані так, що режисери-учасники будуть мати змогу безпосередньо на них вирішити, який (чи яка) актор (чи актриса) зможуть зіграти роль у його фільмі.

Фінальний показ готових робіт відбудеться в одному з залів кінотеатру Мультиплекс 23 травня о 17:00. За результатами голосування журі та глядацького голосування переможці отримають символічні призи.

Організатором фестивалю є ініціативна група «Перша Херсонська кіношкола», яка висловлює вдячність за сприяння ПАТ "Мультиплекс - Холдинг", РА «Еволюція» та особисто Алану Сміті.

Подробиці: на сайті www.kinojam.org, або у організатора – «Першої Херсонської кіношколи» (095-830-92-79 або 067-191-60-53).

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон