Андрій Путілов вдячний всім ліквідаторам Чорнобильської трагедії за їх подвиг

Про це голова Херсонської обласної ради заявив під час урочистого засідання з нагоди 30-их роковин Чорнобильської катастрофита проведення Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.

«Ми намагаємося робити все можливе для того, щоб засвідчити вам свою повагу і вдячність, забезпечити вам повноцінне лікування та оздоровлення», – відзначила, звертаючись до чорнобильців заступник голови Херсонської ОДА Валентина Січова.

За словами голови облради Андрія Путілова, коли сталася Чорнобильська трагедія, не всі розуміли масштаби загрози: «Я вдячний всім ліквідаторам за їх подвиг. Відчуття обов'язку переважило почуття самозахисту.

Я вдячний цим людям за те, що незважаючи на пережите, на проблеми зі здоров'ям, вони продовжують займати активну позицію, займаються патріотичним вихованням», - сказав Андрій Путілов.

Він особливо відзначив роботу Валерія Гурковського, який очолює громадську раду при ОДА та займає активну позицію у питанні боротьби з незаконним знищенням лісу, вивезенням піску, браконьєрством. Подякував за розвиток аеропорту «Херсон» його директору Григорію Усіку.

«Багато з наших ліквідаторів до цього часу у строю, працюють у громадських організаціях, відстоюють свої соціальні права, які не завжди виконуються державою», - каже голова обласної ради.

Голова облради також відзначив, що на будівлі комунального закладу «НВК «ШГТ» Херсонської обласної ради відкриють меморіальну дошку на честь ліквідатора аварії на ЧАЕС Леоніда Христича.

Андрій Путілов вручив Почесні грамоти обласної ради за мужність і самовідданість, активну громадську діяльність, сумлінну працю і високий професіоналізм та з нагоди 30-ї річниці ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС: Юдіну Олександру, Валерію Антонюку, Ользі Бойлук, Галині Ніколаєвій, Плотнікову Олександру, Володимиру Зеленову, Олегу Лахнеку, Григорію Усіку, Сергію Семенову, Василю Горбунову.

За активну громадську і благодійну діяльність та з нагоди 30-ї річниці ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відзначена Почесною грамотою обласної ради Людмила Лахнеко, голова ради громадської організації «Фонд інвалідів Чорнобиля+».

За мужність і самовідданість, активну громадську діяльність, сумлінну працю і високий професіоналізм та з нагоди 30-ї річниці ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Подяки голови обласної ради отримали учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Олексій Боруцький та Юрій Гамага.

Херсонська обласна рада

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон