Створюємо "Майбутнє Херсонщини" разом!

Нещодавно на Херсонщині відкрився новий та молодий Благодійний Фонд "Майбутнє Херсонщини". Основою для відкриття Фонду стали життєві принципи всієї команди!

Фонд реалізовуватиме свої цілі та проекти в аспекті соціального розвитку суспільних інтересів, що спрямовані не тільки на краще майбутнє Херсонщини, а й краще майбутнє України в цілому.

Провівши дослідження серед дітей молодшого та середнього віку, у галузі їх обізнаності та зацікавленості культурою, історією, географією рідного краю, виявилось, що діти не отримують матеріалів, які б могли заохотити їх до цього.

Вчителі та вихователі, з якими також проводились консультації та семінари, виявили інтерес та долучились до соціально-розвивальних проектів Фонду.

На разі, в робочому процесі знаходиться літературний конкурс "Легенди Херсонщини". Вже надійшло близько 20-ти творів. Іде процес обробки, обговорення надісланого матеріалу фахівцями.

Це лише один із прикладів цікавих проектів Фонду. Команда вважає за потрібне та найважливіше, допомагати розвиватися соціально, культурно, патріотично, психологічно підростаючому поколінню з будь-яких соціальних верств та фізичних можливостей.

Продовжується пошук талановитих літераторів та цікавих легенд! Прийняття заявок подовжили до 25 травня.

Те, що ми посіємо в серцях та розумі наших дітей, те і проросте в майбутньому нашої країни!
Хай квітне та розвивається Херсонщина!

Голова правління БФ "Майбутнє Херсонщини" Юлія СИТНИК
Контакти БФ"Майбутнє Херсонщини": +38(050)584-20-88,
e-mail: majbutne.kherson@gmail.com

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон