Херсонець розробив екоустановку, яка виробляє електроенергію

Херсонець Павло Ремизов розробив плавучу екологічну й невибагливу енергогенеруючу установку, яка виробляє кіловати винятково з енергії природи.

Павло Ремизов – моряк далекого плавання, тож до вітру і води йому не звикати. Ідея змусити стихію служити людям виникла, коли чоловік був у рейсі.

Всього 16 металевих лопастей і дві турбіни – вітрогенератор чоловік поставив посеред Дніпра, де завжди гуляє вітер. Установка працює навіть, коли швидкість вітру мінімальна. Вистачає і трьох метрів за секунду.

Винахід херсонця екологічно чистий, працює винятково на енергії природи і не потребує поточних затрат.

Вітроустановка виробляє 10 кіловат-годин. Цього достатньо, наприклад, аби обігріти та освітити два приватних будинки, і не тільки.

А ще винахідник впевнений — його дітище допоможе будувати еко-кораблі. Одна справа – креслення, інша – механізм у дії. Втілити винахід у життя моряку допомогли у Херсонському технічному університеті.

На вітроустановку херсонець витратив 5 тисяч доларів. Винахід він запатентував і вже запропонував Німеччині. А ось Україна ноу-хау, яке здатне виробляти енергію просто з повітря, поки не зацікавилася.

Марина САВЧЕНКО
Канал 24

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон