В Херсоні дізналися про героїв 21 століття

Вчора, 7 квітня, в рамках Обласної патріотичної акції « Герої ХХІ століття» на базі ЗНЗ № 12 відбулась зустріч з представниками волонтерського батальйону «Херсонська чайка » - Осауленко Ігорем Михайловичем і Олександром Юрієвичем.


До складу цього батальйону входять:

- кулінарна сотня ( сухі супи, вітамінні чаї, салати ...);

- маскувальна сотня ( кікімори, сітки);

- в'язальна сотня ( теплі речи);

- творча сотня ( концертні програми в зоні АТО).

Дружні відносини у « Херсонської чайки» склалися з 36-ю та 79-ю бригадами Збройних сил України, в яких служать переважно херсонські та миколаївські вояки.

Ігор Михайлович дуже змістовно розповів про початок роботи волонтерського батальйону. Цікава розповідь про побратимів, справжніх героїв, про санінструктора Ірину, про отця Юрія...

Дуже зворушила юнацтво історія про бойову машину « Вітьок», яка отримала це ім'я в пам'ять про загиблого водія – Віктора, яку потім херсонські волонтери відремонтували та поставили на неї броню.

І ще багато важливої та повчальної інформації дізналися учні ЗНЗ № 12 від волонтерів « Херсонської чайки». Бібліотекарі філії №16 розробили і роздали на заході інформаційну закладку « Допомога з правових питань учасникам АТО та їх родинам».

Наприкінці зустрічі бібліотекарі та учні передали в сектор М, вітамінні чаї та закрутки.

Велика подяка волонтерам, педагогам та учням ЗНЗ № 12.

Марія ДЗЮБА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон