«Зелені хутори Таврії» запрошують на етноекофестиваль

28 травня на Зелених Хуторах Таврії пройде етноекоФестиваль «Таврійські Хутори», який проходить на Херсонщині вже вдруге.

Фестиваль цей присвячений майстрам народних українських ремесел, їх таланту і вмінню, які допомагають зберегти культуру і традиції України.

Ще одна мета проведення фестивалю «Таврійські Хутори» — привернути увагу сучасних українців до проблем збереження навколишнього середовища.

В рамках етноекофестивалю «Таврійські Хутори» пройде відкритий фестиваль української пісні «Душа Півдня», який проводить Херсонський обласний Центр народної творчості. У концертній програмі фестивалю візьмуть участь кращі пісенні колективи, виконавці та провідні танцювальні колективи Херсонщини.

Під час фестивалю «Таврійські Хутори» пройде і ярмарок майстрів народних українських ремесел. Кожен майстер з гумором і піснею презентує свої товари ручної роботи або пригощає смачними стравами української кухні.

Тут можна пройти майстер-клас під відкритим небом з любого ремесла: гончарство, ковальство, лозоплетіння, валяння з вовни, миловаріння, виготовлення іграшок зі скла і ще багато-багато іншого.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон