Херсонські нардепи - у першій двадцятці рейтингу діяльності 105-ти народних депутатів-мажоритарників

Громадянська мережа ОПОРА цього року здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України та міста Київ.

Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності в округах 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою. Зокрема, моніторинг включає аналіз таких видів діяльності депутатів:

- законодавчої активності (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема - таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань ВРУ, виступи депутата тощо);

- активності депутата у його виборчому окрузі/області (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку ВРУ, кількість візитів у округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу).

За кожну вищезгадану категорію активностей депутатів у лютому ОПОРА присуджує бали, сума яких складає базову оцінку депутата за 100-бальною шкалою.

За підсумками депутатської діяльності у лютому місяці поточного року народні депутати обрані від Херсонщини Олександр Співаковський, Андрій Гордєєв та Сергій Хлань увійшли до першої двадцятки по результатах діяльності депутатів - мажоритарників у ретйнингу Громадської мережі ОПОРА.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон