Олена Урсуленко: Влада Херсона може і повинна впроваджувати інноваційні проекти для розвитку інфраструктури міста

Такий висновок зробила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, ознайомившись з дослідженнями студентів Херсонського політехнічного коледжу.

Виставку в Херсонському політехнічному коледжі відвідали також голова облдержадміністрації Андрій Путілов та народні депутати Андрій Гордєєв і Олександр Співаковський.

«Я запросив представників влади до коледжу з єдиною метою: вони повинні пересвідчитися у тому, що ми маємо технології, людей, сучасну базу і мотивацію, щоб створювати на цій основі нову інноваційну економіку Херсонщини», - переконаний перший заступник голови комітету з питань науки і освіти ВРУ Олександр Співаковський.

Розробки студентів – з різних сфер життя. Їх вже зараз можна застосовувати у медицині, міському господарстві, туристичному та рекламному бізнесі. Особливу зацікавленість гостей викликала платформа для 3D сканування об'єктів.

Декілька інновацій спрямовані на забезпечення більш комфортного життя людей з обмеженими можливостями: це модель ортопедичного екзоскелету, що імітує рух м'язів кінцівки; також – спеціальна програма, що дозволяє керувати комп'ютером лише рухом очей.

Ще зовсім недавно вчитись енергозберігаючим технологіям бізнесмени їздили до європейських країн. А вже зараз і наші студенти в змозі представляти інновації у цій сфері: «Зараз, коли вартість енергоносіїв значно зросла в Україні, альтернативні джерела енергії є сферою інтересів не лише бізнесменів, а й пересічних херсонців.

Я побачила дуже багато розробок у галузі науки і техніки, які влада може впроваджувати і забезпечувати для життєдіяльність міст і сіл, - прокоментувала побачене на виставці Олена Урсуленко.

- Дуже цікава інноваційна виставка і заслуговує на те, щоб бути представленою не лише у стінах політехнічного коледжу, а й на рівні міста та області. Влада Херсона може і повинна впроваджувати інноваційні проекти для розвитку інфраструктури міста».

Анна СОКОЛЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон