На що скаржаться херсонці

До громадської приймальні народного депутата України Олександра Співаковського надходить чимало звернень, вирішення яких потребує детального вивчення проблеми з виїздом на місце.

Так, минулого тижня керівник громадської приймальні Олексій Саковніч разом із депутатом районної ради від «Солідарності» Іваном Глуховим та керівником жіночого крила партії Тамілою Сулеймановою здійснили виїзд у Суворовський район міста.

Зокрема, мобільна група на чолі з Олексієм Саковнічем перевірила законність стягнення плати з приватних автомобілів за проїзд біля Херсонського автовокзалу. Херсонці неодноразово скаржилися до приймальні нардепа на те, що їм доводиться сплачувати додаткові 5 гривень за проїзд до платформи, та просили перевірити законність цих вимог працівників автовокзалу.

Співробітник автовокзалу надав перевіряючим усі необхідні документи, що підтверджують законність оплати (наказ із додатком). Депутати також впевнилися у наявності касового апарату, що знов таки є підтвердженням повноправності вимог щодо стягування оплати (5 грн. за годину або 15 грн. за добу) за проїзд по території автовокзалу.

Наступною зупинкою для депутатської групи став проспект Кутузова, мешканці якого скаржилися на відкритий люк, що знаходиться поблизу дитячого садочка. У темний час доби ця ділянка проспекту не освітлюється, тому відкритий люк становить серйозну загрозу для дітей та їхніх батьків.

А останнім часом недобросовісні городяни почали ще й скидати у нього сміття. На місце знаходження люку керівник громадської приймальні народного депутата О.Співаковського викликав поліцію. Разом із правоохоронцями було складено дві заяви: стосовно викрадення люку та щодо бездіяльності підприємства, на балансі якого знаходиться цей люк.

Нагадаємо, раніше за зверненнями депутатів від «Солідарності» вже було закрито люки по вулицях Кримській та Вишневій (колишня Блюхера). Сподіваємося, що після їхнього втручання проблему мешканців проспекту Кутузова буде також вирішено.

Цього ж дня мобільна група на чолі з Олексієм Саковнічем побувала на звалищі, яке утворилося біля міської ДАІ. На прийомі у громадській приймальні мешканці вулиці Вишневої розповіли, що раніше ця територія була прибраною, з охайним газоном.

Однак після того, як забудовник залишив після себе бетонні плити та каміння, а комунальна служба спилянні гілки, ця ділянка перетворилась на справжнє звалище. У цьому на власні очі могли пересвідчитися члени мобільної депутатської групи. Відреагували вони оперативно - за результатами виїзду підготували звернення до відповідних організацій з вимогою очистити територію та привезти її у належний стан.

«На жаль, основною темою звернень громадян до приймальні народного депутата залишаються питання якості комунальних послуг. Хоча є й інші звернення, які також потребують вивчення на місці. Подібні виїзди та зустрічі з виборцями дозволяють глибше зрозуміти проблему, а отже — знайти оптимальні шляхи для її вирішення», - підсумував керівник громадської приймальні, помічник народного депутата України Олександра Співаковського Олексій САКОВНІЧ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон