Каховські рятувальники продовжують проводити екскурсії для населення

Каховські рятувальники традиційно зустрічають у вихідні дні всіх бажаючих ближче познайомитися зі Службою порятунку «101».

От і 20 березня до них у гості завітали діти зі своїми батьками. Представники мужньої професії радо зустрічають каховчан і цікаво розповідають їм про історію пожежно-рятувальної частини під №13, про будні та відпочинок рятувальників.

Цього разу учасників екскурсії вогнеборці провели по службових приміщеннях, продемонстрували техніку, прилади та засоби, якими користуються рятувальники під час ліквідації надзвичайних подій і ситуацій. А щоб усі бажаючі відчули себе справжніми рятувальниками, пожежні надали їм таку змогу – загасити водою зі ствола умовну пожежу.

Під час тісного спілкування з каховчанами рятувальники в обов'язковому порядку наголошували на тому, як слід поводитися, щоб не наражати себе на небезпеку вдома, на вулиці, в місцях з масовим перебуванням людей. Для дорослих окремі застереження – не залишати надовго дітей вдома самих, а особливо маленьких. Оскільки, пізнаючи світ, вони часто-густо через свої пустощі стають причиною трагедій, в яких самі ж і травмуються.

Учасникам екскурсії дуже сподобалося як пройшла недільна зустріч з рятувальниками і вони обіцяли частіше відвідувати пожежну частину.

Головне управління ДСНС України у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон