В Цюпупинську "меншовикам"провести сесію не вдалося

Сесія Цюрупинської районної ради, яку скликав Микола Райтаровський 18 березня (у День Паризької комуни – випадковий збіг чи парадокс?) не могла відбутись за визначенням...

Ті 19-ро депутатів, які проголосували за його відставку 26 лютого, своєї думки не змінили і навряд чи змінять. Не випадково вони не прийшли на сесію. Тим більше, що, на відміну від Наталії Місько, яка оголосила про скликання «своєї» сесії принаймні за 6 днів, Микола Райтаровський – за день, і то розмістив оголошення не в газеті районної ради, а у новоствореній приватній, що також не сприяло успіху.

На сесію прибуло 16 депутатів. Працівники апарату районної ради чи то не були поінформований, чи проігнорували повідомлення Миколи Райтаровського, але на сесію не прибули. Навіть реєстрацію депутатів проводили один із депутатів районної ради і один із... міської. Що все само по собі засвідчило про профанацію дотримання навіть процедури.

Сесії мала додати авторитету присутність на ній людей «з області» - заступника голови ОДА Олександра Адамчика та депутата обласної ради від Цюрупинського відділення Політичної партії Блок Петра Порошенка Євгена Рищука. Але за таких умов участь гостей у роботі сесії, яка не відбулась, була змарнована.

До речі, чи то за задумом чи за іронією долі, але всі восьмеро депутатів районної ради від БПП, включаючи Миколу Райтаровського, - не є членами цієї політичної партії. Не виключено, що по цій причині на сесію не прийшов і голова районної організації ПП БПП Валерій Кравченко.

Таким чином, сесію відкрито не було. Півтора десятка хвилин погомоніли про наболіле і розійшлись. Після невідкритої сесії Микола Райтаровський запросив депутатів, які його підтримують, до розмови «у вузькому колі».

У наступний вівторок, 22 березня (весняне рівнодення, теж збіг чи так задумано?) сесію проводитимуть «більшовики» Наталії Місько. У цієї групи депутатів більшість. Але вона перебуває у стані нестійкої рівноваги: навіть прийняття рішення про відкриття сесії може бути залежним від одного лише депутата...

Борис ПРИЩЕПА

Фото "Цюрупинские вести"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон