Рятівники Херсонщини відпрацьовують авіа-пошук

В обласній службі ДСНС відбулось заняття з відпрацювання порядку взаємодії при проведенні авіаційного пошуку.

Сьогодні, 15 березня в кризовій залі Головного управління ДСНС у Херсонській області відбулось заняття з відпрацювання порядку взаємодії Південно-Західного авіаційного допоміжного центру пошуку і рятування з оперативно-координаційним центром обласної служби ДСНС. Заняття з співробітниками проводив начальник Південно-Західного авіаційно-допоміжного центру Віктор Гінтер.

У ході заходу були висвітлені наступні питання: заходи щодо вдосконалення організації та проведення авіаційних робіт з пошуку і рятування; функції системи авіаційного пошуку і рятування; інструкція з організації та проведення радіо-тренувань авіаційних і наземних пошуково-рятувальних сил ДСНС України, ведення планування та звітної документації з цього напрямку тощо.

Спершу присутні переглянули відеофільм про особливості проведення пошукова-рятувальних робіт та пожежогасіння авіаційного транспорту. Заняття пройшло в професійно-діловому ритмі та у формі діалогу: співробітники оперативно-координаційного центру ставили чимало запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон