Херсонських прикордонників частували млинцями

Вже традиційно, до Херсонського прикордонного загону на маслену завітали діти. Цього року члени гуртка «Юні друзі прикордонників»Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 привітали прикордонників святковою виставою з конкурсами та подарунками.

Після урочистостей, діти пригостили захисників кордону смачними млинцями і варениками, які готували власноручно. Звісно, юні друзі прикордонників і самі не залишились без подарунків.

Дружба учнів та Херсонських прикордонників триває вже майже півтора роки, з моменту створення застави юних друзів прикордонників «Сокіл» школи №2 міста Херсон.

За цей час вихованці гуртка неодноразово зустрічались з своїми старшими наставниками–прикордонниками та спільно приймали участь в міських та обласних культурних заходах.

Світлана Кузьо, керівник гуртка ЮДП зазначила, що діти з нетерпінням завжди чекають нових зустрічей з прикордонниками, а військово-патріотичне виховання значно покращує рівень успішності учнів.

Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби
Іван ШЕВЦОВ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон