Херсонці вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Сьогодні о 14:00 у Шевченківському сквері відбулася урочиста церемонія покладання квітів з нагоди 202-ої річниці з Дня народження Великого Кобзаря.

Вклонитися генію українського народу прийшли представники громадськості, діячі мистецтва, волонтери, а також представники влади: перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Валентина Січова, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, секретар міської ради Олена Урсуленко та інші.

Під час урочистої церемонії лунали безсмертні вірші Тараса Григоровича Шевченка, який став для українців справжнім символом боротьби за нашу свободу, за нашу мову і право на існування української нації, незламної та сильної духом.

Як сказала перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Валентина Січова: «Ми гідні його пам'яті. Ми нащадки, які гідні цього таланту. І ми продовжуємо ту боротьбу, яку колись розпочав Тарас Григорович Шевченко».


Далі Шевченка цитував херсонський міський голова Володимир Миколаєнко: «Страшно впасти у кайдани, вмирати в неволі, але гірше спати, спати і спати на волі...».


Виступив перед присутніми і командир оперативно-тактичного угрупування «Південь», полковник Юрій Галушкін: «Зараз всі ми, українці відчуваємо серцем ті рядки, ті вірші, які писав Тарас Григорович Шевченко. Бо кожний із нас, хто б де не знаходився, разом боремося за нашу вільну незалежну Україну».


По завершенню урочистої церемонії херсонці поклали квіти до пам'ятника Тараса Шевченка.

Наталія РОЖКОВАН,
фото автора

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон