Депутати міськради відвідали Херсонський суднобудівний завод

Про це повідомив голова постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури і регулювання земельних відносин Херсонської міської ради Олег Романюк.

Депутати постійної комісії відвідали Херсонський суднобудівний завод. Приводом стала ситуація, що виникла нещодавно у сесійній залі. Депутатський корпус не зміг вирішити, чи надавати пільгу цьому підприємству при сплаті податку на землю.

За бюджетним кодексом були нараховані близько 16 мільйонів гривень від сплати земельного податку саме від цього підприємства. А якщо є стаття доходів, то обов'язково ці кошти вже розподілені на фінансування тих чи інших витратних статей.

Торік суднобудівний завод і справді користувався пільговими умовами при сплаті цього місцевого податку, за 2015 бюджет міста отримав 1 млн. 300 тис. грн. Але підприємство невчасно подало заявку на продовження пільги, і за перший квартал йому доведеться сплатити податок у повному обсязі.

Всі депутати розуміють, що суднозавод – працююче підприємство, яке забезпечує надходження до бюджету, дає роботу жителям міста і вчасно платить заробітну плату.

Тому після ознайомлення зі станом справ на заводі, який виконує замовлення на будівництво і ремонт суден, ми вважаємо, що вирішувати повинні і депутати бюджетної комісії, і взагалі – весь депутатський корпус із залученням громадськості.

Питання дуже важливе для життєдіяльності громади, тому приймати рішення потрібно колегіально ..."

Олег РОМАНЮК

Фото Олександра Корнякова

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон