Олена Урсуленко: Потрібно створити нові робочі місця для херсонців

Про це секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко говорила під час відвідання, разом з делегацією депутатського корпусу та представниками профільного управління виконкому, Херсонського нафтопереробного заводу.

Візит став відповіддю на звернення-прохання керівництва заводу щодо пільгового оподаткування земельної ділянки, яка є в постійному користуванні підприємства. Йдеться про 258 гектарів.

Підприємство має пільгу при оплаті за користування землею з 2011 року. Попри кризовий стан в економіці, на підприємстві працює 300 осіб. Нині завод виконує невеликі обсяги робіт: займається перевалкою світлих нафтопродуктів.

На зустрічі керівництво заводу переконувало представників депутатського корпусу, що має план відродження підприємства на найближчі роки. Тому, на думку депутатів, шлях назустріч можливий, але за певних умов.

«Ми б хотіли бачити план розвитку підприємства на найближчі два роки, конкретні шляхи залучення інвестицій, які спрямовуватимуться на модернізацію устаткування та збільшення робочих місць. Можна вимагати від держави більшого.

Але вже сьогодні ми готові йти назустріч і співпрацювати. Якщо бюджет недоотримає кошти через пільгове оподаткування землі для заводу, то громада не повинна втрачати. Завод має створити нові робочі місця для херсонців.

Пільга за землекористування - це і буде пряма інвестиція громади в завод. Більше того - при підписанні меморандуму це повинно бути чітко прописано. Лише за таких умов ми зможемо піти назустріч підприємству», - сказала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Ганна СОКОЛЕНКО

Фото Слава Томенко

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів