Революційне рішення депутатів Херсонської міської ради

Саме таке рішення було прийнято сьогодні, 23 лютого на засіданні постійної депутатської комісії Херсонської міської ради з питань планування, фінансів, бюджетута соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

На засіданні комісії депутати одноголосно підтримали внесену головою комісії, лідером фракції "Самопоміч" Андрієм Дмитрієвим пропозицію про створення Депутатського фонду на 2016 рік.

Згідно "Положення про Депутатський Фонд", кожному з депутатів міської ради виділятиметься на рік 500 тисяч гривень, які вони зможуть спрямувати на потреби свого округу, або інших округів, які не мають депутата.

Зі свого боку депутати Херсонської міської ради повинні контролювати кожен крок використання бюджетних коштів та нести за це персональну відповідальність.

Депутатську ініціативу прокоментував ініціатор створення Депутатського Фонду депутат міськради, лідер фракції "Самопоміч", голова бюджетної комісії Андрій Дмитрієв:

«Свого роду це революційне рішення, враховуючи існуючу загальну недовіру громади до витрачання бюджетних коштів міською владою. Розумію, що подібний проект багатьом не сподобається в будинку мерії, але нам необхідний такий експеримент з депутатського контролю за ефективністю використання коштів міського бюджету.

Загальний фонд проекту – 27 мільйонів гривень. Він може корегуватися в залежності від виконання бюджету.

Кожен депутат зможе спрямовувати кошти на капітальний ремонт житлового фонду, міжбудинкових проїздів, інші потреби мешканців міста, та вимагати звіту від відповідного управління - розпорядника коштів.

Хочу ще раз підкреслити, що персональна відповідальність за проектну документацію, кошторис робіт та їх виконання нестиме кожен з представників депутатського корпусу. Контроль за ефективністю використання депутатського фонду – це вже особиста, політична відповідальність кожного з нас», - наголосив голова комісії Андрій Дмитрієв.

Проектна пропозиція щодо Депутатського Фонду буде винесена на розгляд найближчої сесії міської ради.

По матеріалам Об'єднання "Самопоміч" - Херсон

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів