Аграріїв Херсонщини приваблюють екотехнології

Відкриття європейських ринків для аграрної продукції з України дає новий поштовх розвитку органічного землеробства на Херсонщині.

Сьогодні в краї вже працює тринадцять сертифікованих фірм та фермерських господарств, які спеціалізуються саме на впровадженні екотехнологій. Причому не тільки для вирощування зерна й овочів, а й у тваринництві – адже просторих лук для відгодівлі корів та овець на лоні природи тут вистачає.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Андрій Недєлько каже: як правило, місцеві виробники тісно співпрацюють із німецькими, голландськими й турецькими компаніями, що діляться новітніми агротехнологіями і допомагають налагодити збут не забрудненого «хімією» м'яса й збіжжя.

Це доволі непросто, і частина місцевих фірм невдовзі закривається, не подолавши труднощів становлення. Але незабаром на ринку з'являються нові гравці, намагаючись заповнити перспективну нішу.

"Голос України"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів