Міжнародна пристань для Голої Пристані

Зупинка для річкового транспорту як зразок міжнародного співробітництва з'явилася у місті Гола Пристань на Херсонщині.

Найпопулярнішим місцем літнього відпочинку для містян та приїжджих з сусідніх районів тут є мальовничий острів Білогрудів на річці Чайка, що розташований навпроти Голої Пристані.

Але дістатися туди можна лише човном та баркасом, які причалювали просто біля набережної. Жодних зручностей для пасажирів тут не було.

Тож коли польський Фонд політики й український Центр регіонального розвитку запропонували вкласти кошти у проект розвитку комунальної інфраструктури, й провести попереднє обговорення, куди саме інвестувати, громада висловилася саме за будівництво «пристані у Голій Пристані».

І от на набережній виріс просторий павільйон, проект якого розробили польські та чеські архітектори, а виконали роботи українські майстри. Тут є точка входу в Інтернет, камера відеоспостереження, і навіть сонячна батарея для освітлення прилеглої території. Коштував павільйон двадцять тисяч євро, і профінансував спільний проект Вишеградський фонд.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів