Гроші на субсидії в Херсоні є - субсидій немає

Незадовільною роботу виконавчих органів влади з призначення та виплати субсидій визнали на сесії депутати Херсонської міськради.

Причина – тисячі херсонців не отримали допомоги на сплату житлово-комунальних послуг через неповороткість чиновників. І понад 37 мільйонів гривень на субсидії, перерахованих з державного бюджету у вигляді субвенцій, так і не дійшли до конкретних адресатів у Херсоні. Однак чиновники себе винними не вважають, і посилаються на об'єктивні труднощі.

- Кількість заявок на отримання субсидій у різних районах Херсона протягом року зросла у два-п'ять разів. При цьому багато авторів цих заявок складали їх із грубими помилками, чи не вказували потрібної інформації. А програмне забезпечення для їх обробітку, яке у відділах субсидій отримували централізовано, потребувало вдосконалення на місці. Через це процес призначення допомоги часто-густо затягувався, – пояснила кореспонденту «Голосу України» начальник міського управління соціального захисту Олена Рузгіс.

На Херсонщині в цілому субсидії зараз отримують далеко не всі незаможні мешканці області, котрі їх реально потребують. За даними обласної державної адміністрації, з початку 2015 року за соцдопомогою тут звернулися понад 180 тисяч родин. З них 88,2 тисячі отримали безготівкову субсидію на житлово-комунальні послуги, і ще 26,9 тисяч родин (переважно селянських) готівку на придбання скрапленого газу та твердого палива для обігріву. Загалом вони отримали 230,7 мільйонів гривень. А от скільки з них іще залишилися «за бортом» державної підтримки, сказати не може ніхто.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів