Учнівське самоврядування Нової Каховки: Творіть добро і світ стане кращим!

Міська рада учнівського самоврядування організувала серед школярів міста доброчинну акцію «Створюємо настрій», яка проходила з 2 по 17 грудня.

В рамках акції діти виготовляли ялинки, якими прикрасили громадські місця Нової Каховки. Частину ялинок передали через волонтера Міністерства оборони Данилову Ольгу військовим для створення новорічного настрою.

Також нашим воїнам діти передали солодощі, консерви, теплий одяг та листи з привітаннями. Дитячі подарунки направлені в 28-му бригаду, яка несе службу в . Станиці Луганській (комбриг Зубовський О.).

Крім того, школярі долучились до благодійної акції «Подарунки Святого Миколая» ініційованої Херсонською обласною державною адміністрацією, зі збору та передачі речей для дітей школи-інтернату.

Діти, їх батьки та педагоги збирали печиво, цукерки, іграшки. Активісти учнівського самоврядування разом з педагогом-організатором ЗОШ №10 Новицькою Оленою 18 грудня влаштували для вихованців інтернату справжнє свято з іграми, веселощами та подарунками. До акцій долучились колективи ЗОШ №5, №6, №7, №1, №3, №4, №8, №10, НКТЕЛ, Дніпрянської ЗОШ, НВК №2, гімназії.

Міська рада учнівського самоврядування вдячна всім хто взяв участь в акціях, окрему подяку за допомогу в організації та проведенні акції висловлює члену батьківського комітету СЗОШ №8, депутату міської ради Марченко Наталії, педагогам-організаторам СЗОШ №8 Гречаній Оксані та ЗОШ №10 Новицькій Олені.

Творіть добро і світ стане кращим!

"Нова Каховка онлайн"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів