Сиваш перекривають українські прикордонники

Піший перехід через мілкий Сиваш до позицій путінських військ з материкової України, який свого часу здійснили троє захмелілих десантників з 79-ї аеромобільної бригади ЗСУ, незабаром стане неможливим.

Як повідомив начальник Азово-Чорноморського регіонального управління ДПСУ, полковник Андрій Вальчук, вже до кінці календарного року на Сиваші повністю завершиться облаштування конрольованої зони за всіма стандартами. «Проблемні» ділянки перекриють спіралями Бруно, «Єгозою», колючим дротом, малопомітними прешкодами та сигнальними мінами. Все необхідне для цього вже отримано.

Водночас на Сиваші варто встановити кілька оглядових камер, що дають чітку «картинку» навіть вночі або у сильний туман. Такі камери вже є на території Бердянськоог прикодонного загону, і там вони довели свою ефективність. Питиання, як завжди, у грошах – централізовано їх на подібну апаратуру поки що не виділяють, а відтак, уся надія на волонтерів та місцеву владу.

Із чим у прикордонників на Херсонщині немає проблем, так це із підготовкою до холодів. Полковник Андрій Вальчук каже, що днями на весь особовий склад уже отримано зимні комплекти форми, шапок та термобілизни. А до відділень ДПСУ вздовж адміністративного кордону з окупованим Кримом завезли достатньо вугілля, аби пережити зиму.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів