Херсонський аеропорт підтвердив міжнародний статус

Херсонський аеропорт підтвердив міжнародний статус
У Херсонському аеропорту завершилося монтаж та перевірка сучасного комплексу обладнання, необхідного для підтвердження статусу міжнародного.

Відтепер тут працює система зльоту й посадки за приладами за поганої видимості, апаратура для визначення нижньої межі хмар, та світлосигнальний «ланцюжок» на злітно-посадковій смузі з 340 вогнів.

Для забезпечення безперебійної роботи цих вогнів навіть довелося облаштовувати дві додаткові трансформаторні підстанції, каже директор комунального підприємства «Херсонські авіалінії» Григорій Усик.

На модернізацію єдиних в регіоні «повітряних воріт» витрачено понад десять мільйонів гривень – як власних доходів КП, так і «вливань» з обласного бюджету. Надалі в Херсонському аеропорту планують подовжити ВПП – це дасть змогу приймати не тільки пасажирські лайнери середньої місткості, а й великі аеробуси та вантажні літаки.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів