Тематична зустріч у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Тематична зустріч у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів
26 листопада у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулася тематична зустріч представників організацій та батьків дітей-інвалідів.

На зустріч були запрошені спеціалісти відділів соціальних гарантій інвалідів та грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Вікторія Мильнікова, Тетяна Бойко, а також голова Новокаховської психолого-медико-педагогічної консультації Ольга Журавльова.

Спеціалісти надали вичерпну інформацію про соціальні допомоги, які можуть оформити батьки для покращення матеріального становища родини, а також щодо забезпечення засобами реабілітації.

Тетяна Бойко та Вікторія Мильнікова відповіли на чисельні питання та надали консультації в індивідуальному порядку. Батьки були ознайомлені з основними завданнями психолого-медико-педагогічної консультації та напрямками її роботи. Директор центру реабілітації Оксана Олексієнко розповіла про особливості роботи центру та про зміни умов зарахування дітей до закладу та відрахування. Кожному з присутніх були роздані візитки з номерами телефонів організацій, які можуть бути корисними батькам дітей з особливими потребами.

В кінці заходу педагогічні працівники центру підготували виставку дидактичних посібників, як фабричних так і виготовлених своїми руками, та розповіли батькам як корисно організувати дозвілля з дитиною вдома. Дорослі були щиро зацікавлені та самі спробували погратися.

"Нова Каховка онлайн"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів