В Херсоні відбулася "Чесна гра"

Ромська громада за результатами участі у футбольному турнірі етнічних спільнот Херсонщини: Кубок толерантності визнана найкращою серед команд за версією Fair play – «Чесна гра».

Під час урочистих заходів з відкриття футбольного турніру, голова громади ромів «Кетанє», директор Херсонської обласної філармонії, Юрій Іваненко відзначив, що запропонований Українською миротворчою школою та підтриманий Херсонською обласною державною адміністрацією Кубок толерантності є, передусім, спортивним мостом для покращання регіонального міжетнічного діалогу та порозуміння.

Суто спортивні принципи у цьому контексті мають другорядне значення. На перший план виступає необхідність налагодження прямих, безпосередніх контактів між членами етнічним громад, у тому числі, і в спорті. Саме за цими принципом і була сформована команда ромів, яка на турнірі запам'яталася глядачам відчайдушною, самовідданою грою, передусім, із командою, що представляла польську спільноту.

Георгій БЯНОВ
експерт Української миротворчої школи

P.S. Команда ромів була нагороджена також дипломом за участь у турнірі та спеціальним призом - футбольний м'яч УМШ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів