Київські тролейбуси допомогли херсонським комунальникам

Київські тролейбуси допомогли херсонським комунальникам
Комунальні підприємства Херсона потроху перестають бути фінансовим тягарем для місцевої громади.

Порівняно з минулим роком, їхня збитковість зменшилася на сорок відсотків. Причому одним з головних чинників для цього стала стабілізація економічної ситуації на КП «Херсонелектротранс», яке обслуговує тролейбусні маршрути обласного центру.

Завдяки збільшенню кількості транспорту на маршрутах (зокрема, два вживаних тролейбуси Херсону подарував Київ), жорсткішому контролю оплати проїзду, продажам площ для комерційної реклами тут вдалося підняти дохідність. І чи не вперше за останні десять років повністю погасити заборгованість із зарплат та бюджетних платежів, що сягала майже мільйона гривень.

Однак у цілому економічний занепад херсонської промисловості та сфери послуг триває. На 24 підприємствах різних форм власності, підтверджує прес-служба міськради, заборгованість перевищує 13,3 мільйони гривень. Десять з них знаходяться у процесі банкрутства, тож сподівання на те, що платежі вони найближчим часом відновлять, можна вважати марними.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів