Херсонці, не будьте байдужими!

Звернення до населення області головного лікаря Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Холодняк І. В.

Комунальний заклад «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР – єдиний в області багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, який надає спеціалізовану невідкладну і планову медичну допомогу дітям області з перших годин життя. У лікарні на 540 ліжок надаються усі види спеціалізованої допомоги, у тому числі виїзною неонатальною бригадою.

Щороку у стаціонарі лікарні отримують допомогу близько 17 тис. дітей, при цьому питома вага мешканців сільської місцевості області складає 65%, у поліклініці отримують консультативну допомогу близько 90 тис. дітей, питома вага мешканців села складає 58%.

На теперішній час медичне обладнання морально та технічно застаріло і потребує оновлення. Лікарня має нагальну потребу у наркозно-дихальній апаратурі, інкубаторах для новонароджених дітей та обладнанні для лапароскопічних хірургічних втручань.

Допомога у розмірі 50 гривень від кожного мешканця області дасть змогу вирішити нагальні проблеми закладу. Звіт про використання коштів буде оприлюднено через засоби масової інформації та офіційні інтернет-ресурси. На процедуру тендерної закупівлі заклад запрошує громадські організації.

Реквізити для надання благодійної допомоги:
Комунальний заклад «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня»
Херсонської обласної ради
p/p 35425301022863
ГУДКСУ у Херсонській області
МФО 852010
ЄДРПОУ 02009873

Заздалегідь вдячні за надану допомогу.

З повагою, адміністрація закладу та маленькі пацієнти

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів