Після виборів кулаками махають

Після виборів кулаками махають
Не встиг новообраний селищний голова Любимівки Каховського ра­йону Сергій Коновалов приступити до своїх обов'язків, як прямо в стінах селищної ради його побив попередній очільник громади Михайло Мотрюк.

Обидва одразу ж звернулися з заявами до райвідділу УМВС. Мотрюк скаржився, що Сергій Коновалов висловлювався нецензурно на його адресу, а останній — на те, що колишній селищний голова кілька разів при свідках вдарив його кулаком в обличчя і ногою у пах.

У Любимівці цю подію жваво обговорювали всією громадою. Місцеві жителі згадували, що між Коноваловим, який до того працював директором комунгоспу, і Мотрюком давно склалися неприязні стосунки. Втім, вдаватися в деталі інциденту нинішній селищний голова відмовився. «Побиттям я б це не назвав. Скоріше, рукоприкладством», — пояснив він автору цих рядків. Факт надходження заяви від Сергія Коновалова підтвердив і заступник начальника Каховського РВ УМВС Сергій Прудський. «Проте повідомити деталі я не можу, оскільки саме зараз завершується реформа міліції у поліцію», — додав він.

Неординарна ситуація склалася також у селі Архангельська Слобода цього ж району. Голова тамтешньої сільради Анатолій Волочнюк, ледь приступивши до виконання своїх обов'язків, вже заявив про намір достроково подати у відставку. У свою чергу перспектива виконувати обов'язки сільського голови до перевиборів зовсім не порадувала новообрану секретаря сільради, призначену лише 2 листопада на першій сесії сільради нинішнього скликання. «Вона заявила, що в разі складання повноважень сільським головою теж подасть у відставку», — розповів керуючий справами Каховської райради Володимир Любак.

Колишні колеги новообраного голови сільради вважають, що причиною такої дивної, на перший погляд, його поведінки могла стати низька заробітна плата очільника громади, на відміну від попе­реднього місця роботи. Проте, можливо, готуватися до перевиборів жителям села таки не доведеться. Як прокоментував «Новому дню» сам Анатолій Волочнюк, він ще остаточно не визначився. «Може, ще будемо працювати на новій посаді», — зізнався він. Якщо ж Волочнюк і секретар сільради все ж таки підуть у відставку, то депутатам доведеться обирати нового секретаря, який і виконуватиме обов'язки сільського голови до виборів нового керівника Архангельської Слободи.

Олександр ПІТОЄВ

"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів