У Херсоні проти громадянських суперечок

Сьогодні, 12 листопада, стало відомо, що представники обласної організації «Батьківщина» звернулися до ГУ СБУ, щодо порушення кримінальної справи...

Таке звернення направлене до СБУ через розповсюдження по місту Херсону матеріалів, які, на думку представників даної політсили, спрямовані на дестабілізацію в нашому суспільстві.

«Два дні тому у нас розповсюджувалася газета з дуже провокативними назвами, наприклад «В шаге от войны». Ця газета називається «Вечірній Херсон плюс», вона не має ніяких вихідних даних – це те, що підлягає під статтю 300 Кримінального кодексу України. Ми піймали тих людей, які розповсюджували цю газету, у нас є номерні знаки тих автомобілів, які її розвозили, але незважаючи на це, СБУ не приймає ніяких слідчих дій, для того, щоб встановити, хто її виготовив та дати таким діям оцінку", - зазначив голова Херсонської обласної організації «Батьківщина» Юрій Одарченко.

В обласній організації підкреслюють, що на Херсонщині всі бажають миру, і жодна з політичних сил, в тому числі «Батьківщина», ніколи не стояла на засадах розпалення будь-якої ворожнечі в обласному центрі.

«Ми звертаємось до правоохоронних органів, щоб вони не закривали очі, щоб не робили вигляд, начебто нічого не відбувається, тому що сьогодні – це роздмухування ситуації, якої на Херсонщині не має. Ми офіційно заявляємо свою позицію: це питання будемо контролювати, будемо звертатися до Генеральної прокуратури України, до центрального управління СБУ, думаю, будемо звертатися до нашого центрального штабу в Києві, аби це питання було піднято і на державному рівні», - зауважив кандидат на посаду Херсонського міського голови Владислав Мангер.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів