Профспілкове навчання у Херсоні

Профспілкове навчання у Херсоні
Протягом останніх трьох років Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ проводить діяльність перетворення профспілки на дієву організацію захисту прав працівників, ефективної співпраці та взаємодії між всіма сторонами соціального діалогу.

За цей час навчальними семінарами, тренінгами спрямованими на розвиток лідерських якостей профспілкових активістів, навчання ефективним діям у вирішенні трудових спорів, відстоюванні прав спілчан охоплено понад 1000 спілчан з більшості районів Херсонської області.

05 листопада 2015 року у рамках реалізації міжнародного проекту між Профспілкою працівників державних установ України та профспілкою державних службовців Швеції (ST) відбувся семінар-тренінг на тему «Наша команда працює на успіх: психологічні та організаційні аспекти формування якостей профспілкового лідера».

Семінар-тренінг пройшов на базі Херсонської обласної державної адміністрації. Учасники тренінгу державні службовці - члени первинної профспілкової організації департаменту зовнішньо-економічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації дізнались багато нового та корисного з питань комунікації, стилів поведінки, лідерства та взаємодії в групі.

Питання, які обговорювали під час семінару-тренінгу стануть в пригоді не лише в профспілковій, але й в професійній діяльності. Формування позитивного іміджу Херсонщини, залучення інвесторів, проведення міжнародних форумів туристичного та економічного спрямування потребує від державних службовців навиків взаємодії з партнерами, знання закономірностей розвитку взаємовідносин в групі та різних стилів поведінки.

Модераторами семінару виступили Людмила Татаринова, голова Херсонської обласної організації профспілки та Оксана Гузь, заступник голови Молодіжної ради Херсонської обласної організації профспілки. Людмила Григорівна відзначила, що сьогодні на державних службовців покладено велику відповідальність жити в часи реформування та змін.

Незважаючи на труднощі, недосконале законодавство та неконкурентоспроможну оплату праці, державні службовці та посадовці органів місцевого самоврядування продовжують працювати на користь людей, втілюючи в життя реформи, долаючи перепони будують майбутнє Херсонщини та України.

Під час тренінгу учасники разом з модераторами обговорювали важливі етапи формування та розвитку групи на основі теорії міжособистісних відносин FIRO та визначали основні стилі поведінки. За допомогою вправ, ігор, тестів та відкритого спілкування навчались працювати в команді, виконувати творчі завдання та приймати нестандартні рішення. Також учасникам семінару було продемонстровано фільм «Наша сила в єдності», що ще раз переконало, що ми здатні зробити набагато більше, коли ми тримаємось разом.

Основною тезою семінару було переконання, що лише в єдності кроків, думок, мрій ми зможемо перетворити профспілковий рух України на потужну та дієву організацію з захисту прав працівників та впевнено будувати європейське майбутнє України.

Президія Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України, в особі Людмили Татаринової, висловлює вдячність за ефективний соціальний діалог та підтримку міжнародного проекту голові Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Путілову, керівнику апарату облдержадміністрації Володимиру Клюцевському, директору департаменту зовнішньо-економічної діяльності, туризму та курортів Тетяні Волинець, голові первинної профспілкової організації Департаменту, члену виконавчого комітету Молодіжної ради облорганізації профспілки Сергію Маслову.

Впевнені, що ефективна співпраця профспілки та влади сприятиме соціально-економічному розвитку та процвітанню Херсонщини!

Оксана Гузь, тренер профспілки, заступник голови
Молодіжної ради Херсонської облорганізації профспілки

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів