На дамбі Каховської ГЕС розмінували шлюз

На дамбі Каховської ГЕС розмінували шлюз
Тривожний сигнал про вибухівку, закладену терористами у конструкції Каховського судноплавного шлюзу на Дніпрі, отримали в Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій Херсонщини.

Півгодини вистачило, щоб до споруди прибула група підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ДС НС, і почала огляд шлюзу. Перевіривши все буквально по сантиметрах протягом світлового дня, міни водолази не знайшли, оскільки інформація про неї була сценарієм тренувальних навчань.

Заступник начальника загону, підполковник Геннадій Уманський додає: злагодженості та оперативності дій спецпризначенців сприяли маски, обладнані апаратурою сучасного бездротового зв'язку.

Вона дозволяла їм просто з-під води спілкуватися із «берегом» у режимі реального часу, а керівникам операції краще координувати дії підлеглих.

Цю апаратуру, а також нові костюми із якісною гідроізоляцією та чимало іншого потрібного обладнання надала херсонським рятувальникам місія ОБСЄ в Україні.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів