Нові пожежні костюми для рятувальників Херсонщини

На Херсонщині рятувальники по охороні Каховського району отримали нові пожежні костюми від місцевого волонтера.

Днями рятувальники по охороні Каховського району отримали допомогу від місцевого волонтера. Він привіз у підрозділ по 20 нових пожежних костюмів і касок, 40 підшоломників.

Знайомство начальника Каховського районного відділу обласної служби ДСНС із волонтером Андрієм Каловим відбулось восени під час щорічних спортивно-навчальних зборів за участю шкільних команд під назвою «Соснова січ», які організовують представники українського козацтва.

Школярі демонструють спортивну майстерність та навики виживання у різноманітних життєвих ситуаціях. А представники пожежно-рятувальної служби влаштовують показове пожежогасіння, навчають користуванню вогнегасниками та загалом роз'яснюють правила безпеки життєдіяльності.

Спостерігаючи за діями рятувальників, Андрій Калов зацікавився потребами районного відомства, і запропонував свою допомогу. Чоловік, який вже більше року допомагає воїнам АТО, дотримав слова.

Рятувальники Каховщини дуже вдячні Андрієві за таку підтримку, допомогу та небайдужість – адже їм практично щодня доводиться виїжджати на ліквідацію різноманітних надзвичайних подій - відтепер у нових та зручних англійських комплектах.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів