Скадовськ збирає друзів

Вчора до Скадовська завітало 2000 обдарованих дітей з різних куточків країни, віком від 6 до 18 років. Усі вони – учасники Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів», який відбувся у районному будинку культури.


Цей творчий захід проходив за ініціативи Херсонського державного будинку художньої творчості, Координаційної ради Федерації дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства» і Скадовського центру дитячої та юнацької творчості. Хореографічні колективи, вокалісти, вокальні студії, майстри художнього читання та дитячі театральні колективи – справжнє суцвіття юних талантів показало свою майстерність у різних номінаціях.

Для відкриття фестивалю запросили почесних гостей міського голову Олександра Гавриша та першого заступника голови районної державної адміністрації Ольгу Миронець. У вітальному слові до учасників фестивалю міський голова сказав, що дитячий курорт Скадовськ завжди щиро радий зустрічі з юними талантами країни, саме у Скадовську на теплому морському узбережжі народжується міцна дружба, найдзвінкіше лунають пісні та найлегше творити.

Успіх завжди окрилює і дає наснагу. Тож через рік фестиваль знову покличе своїх друзів до Скадовська.

Скадовська міська рада

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон