Дніпровським судом Херсона засуджено злісного крадія люків

Дніпровський районний суд м. Херсона засудив до 4-х років позбавлення волі крадія люків.

Безробітний мешканець Херсона, раніше неодноразово засуджений, звільнившись з місць позбавлення волі, впродовж місяця (з 02.11.14 до 07.12.2014 року) викрав 18 чавунних каналізаційних люків, чим завдав шкоди комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» на суму 32076 гривень.

В ході судового засідання зловмисник повністю визнав свою вину та заявлений представником потерпілого цивільний позов у сумі 30 тисяч 294 гривни, у зв'язку з тим, що одну чавунну кришку люка він не встиг здати на металобрухт та вона була повернута підприємству.

Суд кваліфікував дії обвинуваченого за ч.2 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинене повторно.

Враховуючи вчинені кримінальні правопорушення Дніпровський районний суд м. Херсона визнав громадянина «К» винним та засудив його до 4-х років позбавлення волі у виправних установах закритого типу.

Також суд присудив стягнути з засудженого на користь комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона» завдану злочином матеріальну шкоду у розмірі 30 тисяч 294 гривни.

Прес-служба Дніпровського районного суду м. Херсона

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон