В Херсоні подивляться на права людини крізь призму кіно

Завтра, 29 травня Херсон нарешті доєднається до Мережі медіа-клубів документального кіно з прав людини завдяки відкриттю DOC.КЛУБУ! Захід відбудеться о 17:00 за адресою: вул. Суворова, 6. Будинок вчителя.

МГО «Нова генерація» та ГО «Режисер.Орг» створюють цей клуб в рамках Міжнародного фестивалю Docudays UA, адже кіно – це кращій спосіб для розмови на серйозні теми та мотивація до дії.

Відкриє DOC.КЛУБ один з найкращих фільмів фестивалю Docudays UA «Голосуйте за мене, будь ласка» Вейдзюня Чена (Данія, Китай, 2007, 55'). Ця стрічка зблизька показує третій клас початкової школи в місті Ухань, що в Центральному Китаї. Тут діти вперше стикаються з демократичними принципами під час експерименту. Троє восьмирічних школярів змагаються за місце старости класу. Те, що відбувається з ними та їх батьками віддзеркалює суспільні цінності, а нас примушує багато про що замислитись.

Перед показом Оксана Глєбушкіна (МГО «Нова генерація) та Леонід Єжуров (ГО «Режисер.Орг») презентують концепцію роботи клубу, його графік та формат. У заході також візьме участь Тетяна Кулік, координаторка Мережі медіа-клубів документального кіно з прав людини.

Робота DOC.КЛУБУ буде відбуватись на постійній основі. Покази проводитимуться раз на місяць на базі клубу «Режисер. Орг» (вул. Ушакова, 34).

Вхід на всі покази БЕЗКОШТОВНИЙ.

P.S. Місія DOC.КЛУБУ - створити дискусійний майданчик, який би зв'язав людей із різним життєвим досвідом подивитись на проблеми, які їх частіше за все не стосуються, але які є у суспільстві і які неможливо вирішити без загального обговорення. Головне – подолати бар'єри і зробити простір позитивних змін.

Контакти для довідок:
+380502570944 (Оксана Глєбушкіна)
+380958269288 (Леонід Єжуров)
rezhisserorg@gmail.com
https://vk.com/docudays_club
https://www.facebook.com/events/750751365041210/

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів