Допоможемо лікарю здолати тяжку хворобу

Мабуть, немає у Каховці та й в усьому нашому районі такої людни, яка б не знала Пененка Володимира Григоровича. Наш «Добрий доктор Айболіт» — так ми його тепло називаємо між собою.

Знаючи, що він на прийомі, пацієнти вибудовують великі черги, тому що він надає не тільки кваліфіковану медичну допомогу, але й лікує добрим словом та щирим серцем. Посмішка завжди сяє на його обличчі. Але хвороба не минає нікого. Не обійшла стороною вона й Володимира Григоровича...

Зараз він знаходиться у важкому стані в реанімаційному відділенні м. Херсон. На день його лікування витрачаються великі суми (близько 5-6 тис. грн). Незважаючи на те, що приймаються всі міри, збираються кошти, купуються дорогі ліки, хвороба відступає дуже повільно. Ми дуже сподіваємося, що люди відгукнуться та допоможуть нам повернути нашого улюбленого лікаря.

Велика подяка всім тим, хто не залишився байдужим і вже відгукнувся.

В реєстратурі дорослої поліклініки, що на вул.Свердлова, організована скриня допомоги. Сподіваємося на ваші розуміння иа допомогу. Щиро дякуємо!

Колектив Каховського районного центру медико-санітарної допомоги

"Каховська Зоря"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів