Дніпровський суд Херсона створив відділ по роботі з громадянами

У Дніпровському районному суді м. Херсона, згідно з новим Законом «Про судоустрій та статус суддів» (який набрав чинності 28 березня 2015 року) створено відділ по роботі з громадянами.

Цей відділ створений на базі інформаційно-довідковій служби, що працювала у Дніпровському районному суді з 2011 року. Метою створення такого відділу є покращення якості та швидкості обслуговування громадян, а також полегшення роботи працівникам суду.

Сьогодні, херсонцям, котрі звертаються до суду не потрібно ходити по кабінетам в пошуках необхідної інформації чи судової документації. Тепер, звернувшись у відділ по роботі з громадянами, відвідувачі можуть отримати необхідну інформацію, подати заяву, позов чи клопотання. Усі отримані документи від позивачів негайно вносяться в електрону програму Д-3, яка автоматично розподіляє внесену справу між суддями. Через декілька хвили суддя у себе на моніторі бачить, що на його ім'я надійшла чергова справа.

Для зручності відвідувачів, на першому поверсі суду, працює інформаційний кіоск, у якому вже через декілька хвили після подачі заяв до суду можна отримати інформацію щодо своєї справи. Крім того, в електронному форматі на сайті «Судова влада» є сторінка Дніпровського районного суду м. Херсона де також постійно оновлюється інформація, є розклад усіх судових справ місце та час їх розгляду.

Зазначимо, що відділ по роботі з громадянами буде обслуговувати херсонців не тільки на момент звернення їх до суду, а й після винесення судового рішення. Тепер учасникам судового процесу після набуття чинності судових рішень не потрібно буде ходити по кабінетам суддів, до канцелярії, просити видати судові рішення чи виконавчі документи, тощо – все це можна буде отримати на першому поверсі у відділі по роботі з громадянами.

Для отримання рішення суду громадянам лише потрібно подати заяву, і якщо рішення вступило в силу його одразу ж видадуть, якщо ж рішення ще не вступило в законну силу, його можна роздрукувати з програми Д-3 з позначкою, що рішення не набуло чинності.

Слід звернути увагу, що рішення суду видаються безкоштовно, але якщо громадянин повторно звертається до суду за копією рішення, то по закону «Про судовий збір» за неї потрібно сплатити судовий в розмірі 1 гривні.

Прес-служба Дніпровського районного суду м. Херсона

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів