В місті Гола Пристань відбувся автопробіг по місцях бойової слави

8 травня в рамках відзначення Дня пам'яті і примирення, за ініціативи Херсонської обласної організації Товариства сприяння оборони в Україні,підтримки Голопристанської автошколи ТСО в Україні та Голопристанської міської ради в місті Гола Пристань відбувся автопробіг по місцях бойової слави, метою якого було вшанування пам'яті тих, хто в страшні роки війни поклав своє життя за свободу Батьківщини.

Учасники автопробігу, прокладаючи свій маршрут дорогами нашого міста, завітали до Алеї Слави. Гостей зустрічали міський голова Анатолій Негра, голова районної ради Геннадій Попов, голова районної державної адміністрації Олександр Богуненко, представники міської ради, її виконавчого комітету, районної державної адміністрації та районної ради, воїни-інтернаціоналісти, учнівська молодь та жителі міста. На грудях кожного в цей день майоріла квітка маку – символу невмирущої пам'яті про роки війни та прагнення українського народу до мирного життя.

Звертаючись до присутніх, міський голова Негра А.П. наголосив: "Сьогодні ми вшановуємо пам'ять всіх, хто загинув на фронтах війни, згадуємо українців, які зробили свій вклад в побудову нашого спільного майбутнього. Шануємо нині живих, тих, хто проніс крізь лихоліття війни любов до Батьківшини!".

Голова районної ради Попов Г.В. та голова Херсонської обласної організації Товариства Сприяння Оборони України Сабадаш І.В. у своїх виступах підкреслили, що ми не повинні забувати величний подвиг воїнів-визволителів, які загинули, захищаючи рідну землю і що у цей важкий для усієї країни час нам допоможуть лише єдність і віра в краще майбутнє.

Миру та благополуччя побажала учасникам мітингу директор Голопристанської автошколи ТСО в Україні Лимарчук Р.О. Римма Олександрівна також відзначила подарунками від Голопристанської автошколи наймолодшого учасника бойових дій в зоні АТО (1991 р.н.) Леонтьєва Ігора Сергійовича, учасника бойових дій в зоні АТО Чорного Анатолія Петровича, голову Голопристанської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Попова Сергія Олександровича та члена спілки, воїна-афганця Вдовіченка Валерія Васильовича.

Підростаюче покоління – учениці Голопристанської ЗОШ №3 Марія Дидюк, Єлізаветта Шкура та Аліна Бондарець вшанували визволителів патріотичними вокальними виступами.

Хвилиною мовчання було увічнено пам'ять героїв війни, після чого пролунала "Молитва за Україну" у виконанні учениці ЗОШ №1 Єви Юрченко.

Завершився мітинг урочистим покладанням квітів та вінків до пам'ятників загиблим воїнам, а учасники автопробігу продовжили свою почесну місію вшанування тих, хто кував Велику Перемогу і не повернувся з війни.


Ярова Н.Ю., фото автора

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів