На Херсонщині проведено цільові профілактичні заходи «Мігрант»

У період з 3 по 24 березня поточного року на Херсонщині, з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері, а також притягнення порушників до відповідальності, проведено цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».

Для виявлення нелегалів в області, працювала спеціально створена робоча група, до складу якої входили працівники міграційної служби, правоохоронних органів, Херсонського прикордонного загону та Управління СБУ Херсонщини.

Спеціалістами постійно здійснювався контроль за виконанням міграційного законодавства, а також дотриманням правил перебування іноземців та осіб без громадянства на території України.

Ретельно перевірялися вокзали та автостанції, навчальні заклади, продуктові та речові ринки, торгові майданчики, гуртожитки та готелі.

В результаті проведених заходів виявлено 34 нелегальних мігранта, складено 111 адміністративних протоколыв, з низ за ст.203 КУпАП – 83 протоколи, ст.204 КУпАП – 1 протокол, ст.205 КУпАП – 26 протоколів та за ст.206 КУпАП – 1протокол. Накладено штрафів на суму близько 57 тисяч гривень.

Стосовно 2 осіб прийнято рішення про добровільне їх повернення в країну походження, 29 нелегалів отримали рішення щодо примусового повернення з України, у відношенні 2 громадян судом вирішено примусове видворення, 1 особі заборонено в'їзд в Україну.

Наразі активно продовжується робота по протидії незаконній міграції в області та вживаються можливі заходи боротьби з нелегальними мігрантами згідно із законодавством.

Іоанна Євич
УДМС України в Херсонській області

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон