Анатолій Бахчиванжи: «Виїзні прийоми громадян - одна з дієвих форм контролю громадськості над органами внутрішніх справ»

Сьогодні на Херсонщині радник Міністра внутрішніх справ України генерал-майор міліції Анатолій Бахчиванжи провів особистий прийом громадян в обласному Управлінні МВС.Радника Міністра цікавили наболілі питання жителів південного регіону, реальний стан співпраці міліції з громадськістю та думка людей про роботу правоохоронців.

- Особисті прийоми громадян та відкриті зустрічі з населенням - це один з основних і обов'язкових напрямків роботи органів внутрішніх справ, - підкреслив Анатолій Костянтинович. - Щоб забезпечувати правопорядок у державі на належному рівні, необхідно дослуховуватися до думки населення, знати проблеми людей, першими приходити їм на допомогу.

Анатолій Бахчиванжи приділив максимум уваги і часу кожному заявнику. Жителі Херсонщини ділилися своїми проблемами, порушували питання щодо неналежного розгляду кримінальних проваджень, незаконної вирубки лісу у Цюрупинському районі, розкрадання бюджетних коштів посадовими особами комунального підприємства, попереджали про можливе рейдерське захоплення земельних ділянок. Також херсонці давали оцінку роботі міліції області.

Генерал-майор міліції запевнив заявників, що усі питання будуть уважно розглянуті та передані Міністру внутрішніх справ України. За необхідності проведуть перевірки, після чого заявники отримають письмові відповіді. Анатолій Костянтинович допоміг вирішити проблеми навіть в тих ситуаціях, коли це не стосувалося компетенції міліції.

- Насамперед, мені необхідно було зрозуміти, де ми не допрацювали, щоб надалі організувати роботу з урахуванням думки громадян, - зазначив Анатолій Бахчиванжи.

Координатор роботи міліції південного регіону вкотре підкреслив, що робота міліції повинна вимірюватися рівнем довіри населення до правоохоронців.

Сектор зв'язків з громадськістю
УМВС України в Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів