На Херсонщині ветерани допомагають прикордонникам

Ми якось призвичаїлись, що в більшості випадків волонтерами є молоді люди, в яких багато енергії, сил, більше патріотичного настрою та переймання долею нашої країни.

Але ці стереотипи зламали наші ветерани – прикордонники. Які нещодавно завітали до прикордонних підрозділів з допомогою. Одежа, солодощі, крупи, овочі – це не повний список того, що покоління прикордонників, яке починало служити до початку історії Незалежної України, подарувало захисникам рубежів.

До речі, нині ветерани – прикордонники створили на базі Херсонського прикордонного загону обласну ветеранську організацію, в яку увійшли всі, хто так чи інакше пов'язаний з охороною кордонів. Це представники не тільки Херсонщини, а і Миколаївської області. Наразі, організація набирає обертів, але вже відбулись виїзди і з допомогою, і з метою передачі досвіду служби, підняття морального та бойового духу прикордонників, що на даний час несуть службу.

Хотілось би, щоб це стало традицією – такі уроки мужності, а прикордонники сьогодення будуть в свою чергу підтримувати ветеранів. Окремі слова вдячності хотілось би передати Знахаренко Миколі Антоновичу та наступним людям, що допомагають прикордонникам:

- Василевська О.П.
- Гузь Л.Л.
- Бешевець Є.В.
- Сухопара В.І.
- Комар В.Ф.
- Камок В.Ф.
- Знахаренко Л.Д.
- Костюн М.П.
- Землянська І.М.
- Летинська Л.А.
- Дяченко В.В.
- Костюк Ю.С.
- Костюк М.П.
- Сальник В.С.
- Данилюк В.Н.
- Макочон Л.С.
- Сумський В.І.

Прес – служба Азово-Чорноморського регіонального управління
Максим Сорока

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон