Прикордонна служба за тиждень

Азово-Чорноморське регіональне управління інформує, що протягом тижня обстановка суттєвих змін не зазнала.

Керівництвом прийнято участь в Раді оборони в Херсонській, Миколаївській та Запорізькій ОДА, на яких розглянуто питання та визначено завдання щодо облаштування КПВВ, введення додаткових режимних заходів в контрольованих прикордонних районах, інженерного облаштування морського узбережжя.

Проведено комплекс заходів по протидії браконьєрської діяльності. За результатами якого виявлено 390 метрів сітки, вилучено морепродуктів загальну суму біля 130 тисяч гривень, складено 9 адміністративних протоколів щодо порушень порядку вилову водних ресурсів. Крім того, за результатами оглядової роботи попереджено у 6 випадках провіз контрабандних товарів, у двох випадках виявлено наркотичні речовини.

Складено 41 адмінпротокол за ті чи інші правопорушення. Виявлено 15 недійсних документів. Відмовлено в пропуску на законних підставах 51 особі.

Станом на 23 березня ситуація перед КПВВ на адміністративній межі Херсонської області та тимчасово окупованої території АРК характеризується майже повною відсутністю черг вантажних автомобілів: КПВВ «Каланчак» - 5 автомобілів, «Чаплина» – 35 автомобілів, «Чонгар» – 4 автомобіля.

Прес – служба Азово-Чорноморського регіонального управління

Максим Сорока

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон