У Каховці рятувальники навчали співробітників центральної лікарні діям у надзвичайних ситуаціях

Днями каховські рятувальники відвідали місцеву районну лікарню. Ця зустріч була присвячена підвищенню обізнаності співробітників щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

Під час зустрічі особлива увага приділялася питанням безпечної поведінки при знаходженні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, як діяти при терористичних актах, у разі артобстрілів та системи «Град». Рятувальники детально розповіли про порядок дій населення за сигналом «Увага всім».

Крім того, присутні ознайомилися з тим як діяти при аваріях з вибухами і пожежами, поводитися під час відпочинку у лісі, безпечно користуватися побутовим газом тощо. Слухачі черговий раз почули звернення про те, на скільки важлива безпека дітей і про неї варто дбати повсякчас.

Насамкінець зустрічі медперсонал задавав запитання як укомплектувати тривожну валізу, де у разі необхідності можна укритися - і отримували повні і чіткі відповіді.

Залишається сподіватися, що в реальних умов почути стане в нагоді і допоможе врятуватися працівникам закладу, а також хворим.

Головне управління ДСНС України у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів