У Херсоні загасили Вічний вогонь

У херсонському парку Слави загасили Вічний вогонь. Хоча й не назавжди – комунальники запевняють, що до 70-річчя святкування Перемоги він уже знову горітиме.

Заступник міського голови Віктор Іванушкін повідомив «Голосу України»: за цей час газове обладнання меморіалу планують модернізувати й зробити економнішими, скоротити витрати газу майже вдвічі. «Розглядається також можливість вмикати Вічний вогонь у певні часи дня, а не цілодобово», - доповнив Віктор Іванушкін.

Утримання Вічного вогню та газ для нього обходиться громаді Херсона у більш ніж двісті тисяч гривень щороку. І з подорожчанням голубого палива бюджетні витрати мають різко зрости. Через це у міськраді дискутують, чи варто зберігати його у «канонічному» вигляді.

Одні депутати наполягають на встановленні економнішого обладнання та вмиканні його погодинно, інші пропонують взагалі відмовитися від спалювання газу, встановивши замість пальника яскравий стилізований факел на світлодіодному обладнанні. Та остаточного рішення вони досі не прийняли – хочуть спершу вивчити думку громадськості.

Голос України

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів