Студентам Херсона розповіли про освіту за кордоном

16 березня для зацікавленої молоді всіх факультетів Херсонського державного університету провели лекцію щодо можливостей та перспектив отримання освіти в межах програми «Освіта у Польщі – 2015».

За сприяння відділу міжнародних зв'язків та Інформаційного центру Європейського Союзу при ХДУ на чолі з начальником відділу Анастасією Кулик до вишу завітали представники Вищої школи туризму та готельного менеджменту та Гданського політехнічного університету Джоанна Пітрзек та Марина Пономаренко.

Зустріч розпочали з показу невеликого фільму про навчання у Польщі, звідки студенти могли дізнатися певні відомості про вищезазначені ВНЗ. Крім того, гості Херсонського державного університету розповіли молоді про перспективи європейської освіти, наголосивши на тому, що для українських студентів з 2009 року умови вступу до польських вишів були значно спрощені.

Окремо представники Вищої школи туризму та готельного менеджменту та Гданського політехнічного університету зупинилися на стипендіальних програмах і можливостях заробляти гроші під час обов'язкової практики, що може стати додатковою фінансовою підтримкою під час перебування за кордоном. Студентів запевнили, що оволодіти польською мовою – не складно, проте українська та російська стануть у Польщі іноземними, а отже – ще однією перевагою у вашому резюме.

Усі зацікавлені мали змогу поставити питання гостям, з'ясувавши для себе певні нюанси щодо закордонного навчання. Учасникам заходу роздали інформативні буклети, а Марина Пономаренко лишила свої особисті контакти, наголосивши на власній зацікавленості надання підтримки всім охочим отримати вищу освіту в польських вишах.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів