У Херсоні створено новий підрозділ по обслуговуванню майбутніх пенсіонерів

В управлінні Пенсійного фонду України в місті Херсоні розпочав роботу сектор по роботі з майбутніми пенсіонерами.

Звернутися для оформлення підготовчої пенсійної справи можна за 9 місяців до дня досягнення пенсійного віку. Спеціалісти сектору приймуть наявні документи, здійснять їх правову оцінку, нададуть допомогу у витребуванні додаткових документів.

У разі необхідності нададуть консультацію щодо здійснення доплати до мінімального страхового внеску та з інших питань застосування законодавства, регулюючого пенсійне забезпечення. Після закінчення підготовчої роботи з оформлення документів для призначення пенсії фахівці сектору надішлють повідомлення майбутньому пенсіонеру не пізніше ніж за місяць до виповнення пенсійного віку або нагадають заявнику про необхідність надання заяви про призначення пенсії, надіславши sms-повідомлення чи зателефонував.

Сектор по роботі з майбутніми пенсіонерами розміщений на I поверсі адмінбудівлі управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні за адресою: вул. Комкова,76-А в кабінеті № 114. Прийом майбутніх пенсіонерів здійснюється щоденно з 8.00 до 17.15, у п'ятницю - з 8.00 до 16.00 (обідня перерва: з 12.00 до 13.00). Вихідні дні - субота, неділя.

Додаткову інформацію, щодо роботи "Школи майбутнього пенсіонера", як і будь-яку оперативну інформацію з питань пенсійного забезпечення, можна отримати за телефоном "гарячої" лінії управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні 42-95-71 щоденно з 8.00 до 17.15, в п'ятницю: з 8.00 до 16.00 (без перерви на обід).

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів