Чиновники та бізнесмени на Херсонщині розікрали харчі, призначені дітям

На Херсонщині злодійкуваті бізнесмени разом із своїми спільниками-чиновниками вкрали в дітей харчів майже на двісті тисяч гривень.

Позапланова ревізія у відділі освіти одного з районів області виявила, що частина продуктів, які мали отримувати їдальні дитсадків та шкіл згідно раніше укладених угод, надходила туди тільки «на папері». Для підтвердження того, що їх отримали й використали за прямим призначенням, головний бухгалтер відділу систематично підробляла накладні. І двом приватним підприємцям-постачальникам справно надходили за товар бюджетні кошти.

Афера тривала близько року, і вкрали не якийсь дріб'язок. За даними прес-служби Держфінінспекції Херсонщини, до закладів освіти не дійшло понад чотири тонни риби, сиру, вершкового масла! Скільки отримали за участь в оборудці держслужбовці, з'ясує слідство, але за будь-яких обставин вартість вкрадених продуктів співучасникам злочину доведеться повернути – добровільно або через суд.

Голос України

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів